wtorek, 6 grudnia 2022

Praca Niemcy piaskarz Oferty

 Podejmując zatrudnienie w Naszej AGENCJI PRACY Schack Personal Service z Erfurtu, uzyskujesz umowę o pracę na czas nieokreślony. Dzięki czemu wiesz że możesz pracować dokładnie tak długo jak tego oczekujesz.

Umowę możesz wypowiedzieć zgodnie z czasem przewidzianym niemieckim prawem pracy lub za porozumieniem. Lubimy się dogadywać.

Ale oczywiście najlepiej jest dla Ciebie gdy będziesz z nami pracował dłużej bo zawsze mamy dla ciebie dodatki płacowe oraz okresowe dzięki którym będziesz zarabiał więcej tylko dlatego że twoje zatrudnienie trwa nieprzerwanie.

Pracując w Schack Personal Erfurt, uzyskujesz stawkę godzinową oraz dietę za przepracowany dzień pracy dzięki czemu twoje pieniądze netto są większe niż w Innych agencjach.

Nasze ogłoszenia to nie tylko suche oferty pracy, my pomagamy naszym kandydatom zorientować się jak może łatwiej wejść na niemiecki rynek pracy dzięki podpowiedzią edukacyjnym które wrzucamy do naszych ogłoszeń rekrutacyjnych. Nasze ogłoszenia poprzedzamy samouczkiem językowym z którego możesz korzystać zanim się z nami skontaktujesz. To nasza bezpłatna pomoc dla Ciebie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub korzystając z komunikatora whatsaap.

tel. +48 662 459 869 połączenie GSM, oraz whatssap,

tel. +49 173 516 81 68, połączenie GSM oraz, whatssap,

Piaskarz Niemcy Blisko Berlina!

  • 8 000 - 13 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Kraj: Niemcy

  • Rekrutacja online

OPIS

Praca od zaraz, NIemcy

Zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA:

  • Praca z piaskarką lub piaskarką sprężonego powietrza

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego konieczna
  • Rzetelność i dokładność wykonywanej pracy
  • Prawo jazdy kat. B + auto
  • Doswiadczenie zawodowe

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony na pełen etat
  • Wynagrodzenie od 12,63 €/h brutto + 55+60 € netto diety/za dzien pracy
  • Dodatek za nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%,sobota 10%
  • Zakwaterowanie zorganizowane z internetem
  • Świąteczne i wakacyjne premie
  • Premia 50€ na paliwo odrazu z pierwsza wyplata
  • Premia za frekwencje w pracy 300€ co 6 miesiecy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

  Podejmując zatrudnienie w Naszej AGENCJI PRACY Schack Personal Service z Erfurtu, uzyskujesz umowę o pracę na czas nieokreślony. Dzięki cz...