wtorek, 3 sierpnia 2021

Praca w Niemczech dla opiekuna seniorów

W celu rozwoju naszego zespołu dla wzmocnienia naszego zespołu w Monachium i okolicy, poszukujemy obecnie osób na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych w domach opieki.

Obowiązki:

Podstawowa opieka i pielęgnacja pacjentów - transfer, higiena osobista, pomoc w spożywaniu posiłków.

Współpraca z personelem medycznym.

Pomoc w sporządzaniu dokumentacji.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Doświadczenie w opiece lub ukończony kurs opiekuna.

Cierpliwość, empatia, elastyczność, gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony, gwarantując stabilne zatrudnienie.

Możliwa jest praca w systemie dwa miesiące pracy - miesiąc wolny.

Jako niemiecka firma, oferujemy umowę na warunkach niemieckich - odprowadzamy składki zdrowotne i emerytalne.

Zakwaterowanie w spokojnej okolicy, w pokojach jednoosobowych z dostępem do Internetu - czynsz i opłaty pokrywa firma.

Dodatki płacowe wynoszą: za pracę na zmianie nocnej i w soboty - 25%, dodatek za pracę w niedzielę - 50%, dodatek świąteczny - 100%.

Po zakończeniu okresu próbnego masz do dyspozycji 33 dni urlopu przeliczając na rok.

Zwracamy koszty dojazdu do pracy, jest również możliwość korzystania z samochodu służbowego.

OFERUJEMY PREMIĘ POWITALNĄ W WYSOKOŚCI 300 € WYPŁACANĄ PO UKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO ORAZ PREMIE ZA ZWERBOWANIE PERSONELU.